Darmowa dostawa
Home| jednorazowe waporyzatory| amare kryształowy| SKE Amare Crystal One jednorazowy waporyzator kiwi truskawkowe 62FJ30 SKE Vape Pen

SKE Amare Crystal One jednorazowy waporyzator kiwi truskawkowe 62FJ30 SKE Vape Pen

Wersja/model: : 62FJ30

Normalna cena Ceny nie s± dostêpne
powerby cards

  • 2 ml soli niklowej o stężeniu 20 mg/ml dla gładszego efektu
  • Bateria 500 mAh
  • 600 zaciągnięć
  • Inhalacja z wapowania
  • wyposażona w cewkę z siateczką, która zapewnia pełniejszy smak
  • szeroka gama bogatych smaków

jednorazowe urządzenie amare crystal one to jedno z najnowszych urządzeń jednorazowego użytku firmy vaping titan, ske. to zestaw kryształów wyposażony w cewkę siatkową zapewniającą pełniejszy smak i wyposażony w trwałą baterię 500 mAh, która wytrzyma dłużej niż jakikolwiek inny jednorazowy produkt. to elastyczny, półprzezroczysty zestaw, który zapewni jedwabisty efekt, którym możesz się cieszyć w dowolnym miejscu io każdej porze dnia.

Nowy proces wysyłki i powiadomienia o śledzeniu

 

Jesteśmy dumni, że możemy szybko zrealizować Twoje zamówienie, a większość zamówień opuszcza naszą placówkę w czasie krótszym niż 24 godziny. W okresach dużego zapotrzebowania przetwarzanie może zająć do 72 godzin. Korzystamy z niezawodnej sieci wysyłkowej dla e-maili vape, aby zapewnić szybką dostawę Twoich paczek.

 

Przy kasie zostanie wyświetlona metoda wysyłki i szacowany czas dostawy, który może się różnić w zależności od Twojej lokalizacji i lokalnego usługodawcy. E-mail śledzący zostanie automatycznie wysłany do Ciebie po zakończeniu przetwarzania zamówienia w naszym zakładzie.

 

* Należy pamiętać, że wszystkie czasy przewozu są szacunkowe i nie obejmują weekendów ani świąt.

 

Jeśli znajdujesz się w środkowo-zachodniej lub wschodniej części Stanów Zjednoczonych, Twoje zamówienie może zostać poddane dwuetapowemu procesowi wysyłki.

 

Aby zoptymalizować oszczędności i zaoszczędzić na kosztach wysyłki, rozważ zakup zamówienia hurtowego.

 

PUDOpoint – opcja odbioru w lokalnej firmie

 

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z PUDOpoint, aby zaoferować wygodny i bezpieczny punkt odbioru w lokalnej firmie w Twojej okolicy!

 

Nasz zespół wyśle Twoją paczkę do lokalizacji PUDO wybranej przy kasie na podstawie wyszukiwania kodu pocztowego. Gdy zamówienie zostanie dostarczone do lokalizacji firmy, otrzymasz powiadomienie e-mailem o gotowości zamówienia do odbioru, zawierające adres, numer zamówienia i godziny otwarcia firmy.

 

Możesz odebrać paczki w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu, nie martwiąc się o przesyłki pozostawione pod Twoimi drzwiami podczas Twojej nieobecności!

 

Nowy zakres usług

 

Możesz zauważyć, że nie jesteśmy w stanie wysyłać przesyłek do niektórych naszych klientów, głównie ze względu na ograniczenia logistyczne lub brak usług przewoźnika regionalnego na niektórych obszarach kontynentalnych Stanów Zjednoczonych. Jednak nasza sieć wysyłkowa składająca się z ponad 20 lokalnych przewoźników regionalnych rozwija się co tydzień, więc zarejestruj się, aby otrzymać powiadomienie, gdy będziemy mogli ponownie wysłać do Ciebie!

 

Jeśli nie będziemy w stanie wysłać przesyłki do Twojego miejsca docelowego, przy kasie zostanie wyświetlone powiadomienie. Koniecznie sprawdź nasz moduł sprawdzania kodów pocztowych i zarejestruj się, aby otrzymywać powiadomienia. Ponadto skontaktuj się z nami później, ponieważ co tydzień dodajemy zakres usług.

 

Wymagana usługa podpisu osoby dorosłej

 

Zgodnie z jurysdykcją i prawem federalnym wszystkie zamówienia pocztowe dotyczące e-papierosów będą wymagały potwierdzenia podpisu osoby dorosłej (21+) przy dostawie w przypadku paczek zawierających produkty związane z e-papierosami. Aby otrzymać tę paczkę, odbiorca ma obowiązek okazać pracownikowi dostawy odpowiedni dokument tożsamości ze zdjęciem w celu potwierdzenia wieku.

 

Usługa podpisu osoby dorosłej wymaga dodatkowej opłaty w wysokości 7 USD, a stawki zostaną odzwierciedlone w procesie realizacji transakcji. Jeśli jest to dla Ciebie wygodniejsze, jesteśmy w stanie wysłać Twój sprzęt do waporyzacji na adres firmy. Nie możemy wysyłać do skrytek pocztowych.

 

Terminy wysyłki i obsługi

 

Przetworzenie wszystkich zamówień może zająć od 24 do 72 godzin roboczych, zanim zostaną wysłane. Po upływie okresu przetwarzania do klienta zostanie automatycznie wysłana wiadomość e-mail ze śledzeniem w celu potwierdzenia, że paczka jest na ostatnim etapie realizacji. Sposób wysyłki i szacowany czas dostawy zostaną podane przy kasie, w zależności od Twojej lokalizacji.

 

Przesyłki międzynarodowe — brak dostępnych szacunków, śledzenie pokaże ruch z naszej placówki, a następnie po dotarciu do Twojego kraju (jeśli nie otrzymałeś żadnych aktualizacji, skontaktuj się z lokalną agencją celną).

 

Uwaga: w pracowitym okresie świątecznym lub wzmożonej sprzedaży przetwarzanie może zająć do 5 dni roboczych. Nasz zespół codziennie ciężko pracuje, aby zapewnić klientom otrzymanie przesyłek tak szybko, jak to możliwe, dlatego jesteśmy bardzo wdzięczni za Twoją cierpliwość.

 

Zamówienia realizujemy od 8:00 PST do 16:00 PST od poniedziałku do piątku. Przewoźnicy nie realizują zamówień w weekendy i Wakacje.

 

Zwrot do nadawcy

 

Wszelkie usługi związane z ponowną wysyłką zależą wyłącznie skecrystalpluspolska uznania.

 

Jeśli paczka zostanie do nas zwrócona z powodu niedoręczalnego adresu, np. nieprawidłowego lub niekompletnego adresu, nie jesteśmy zobowiązani do zwrotu pieniędzy ani wysłania towaru zastępczego na nasz koszt. Jeśli towary zostaną zwrócone do nas z powrotem do naszej placówki, zaoferowany zostanie zwrot pieniędzy pomniejszony o koszty pocztowe.

 

Jeśli paczka zostanie zwrócona do nadawcy, ponieważ przewoźnik nie mógł zebrać podpisu osoby dorosłej i dowodu tożsamości, skecrystalpluspolska zastrzega sobie prawo do potrącenia opłaty za uzupełnienie zapasów w wysokości 15 USD ze zwrotu zamówienia. Ponadto skecrystalpluspolska zastrzega sobie prawo do ponownej wysyłki zamówienia zastępczego dopiero po zwróceniu nam i przetworzeniu oryginalnego opakowania, przy czym nie jesteśmy zobowiązani do ponownego wysłania zamówienia na nasz koszt.

 

Przepisy stanowe

 

Zamówienia zawierające produkty zabronione zostaną usunięte i anulowane z zamówienia, pod warunkiem anulowania całego zamówienia i zwrotu pieniędzy, a pozostała część paczki zostanie przetworzona normalnie.

 

Cała sprzedaż Vape została ograniczona do następujących lokalizacji i może rozszerzyć się na inne obszary niewymienione tutaj:

 

Stany – Arkansas, Maine, Oregon, Utah i Vermont

Miasta - San Francisco, Anchorage

 

Sprzedaż aromatyzowanych e-liquidów jest ograniczona do następujących lokalizacji i może obejmować inne obszary niewymienione tutaj:

 

Stany - Nowy Jork, New Jersey, Massachusetts, Rhode Island

Miasta - Chicago, Waszyngton

 

Należy pamiętać, że podana lista ograniczeń nie jest wyczerpująca. Ograniczenia mogą się różnić w zależności od stanu i mogą obejmować różne kategorie produktów w ramach każdej jurysdykcji na terenie całego kraju. Ponadto wykorzystanie kuponów może być ograniczone ze względu na ograniczenia obowiązujące w danej jurysdykcji.

 

Zamówienia międzynarodowe

 

Jeśli Twojego kraju/stanu nie ma na liście podczas procesu realizacji transakcji, w tej chwili nie możemy przyjąć płatności z Twojego kraju ani dokonać wysyłki do Twojego kraju.

 

Wszystkie sprzedane produkty są wymienione nie zostaną automatycznie przeliczone na Twoją lokalną walutę. skecrystalpluspolska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek opłaty za przeliczenie związane z zamówieniami międzynarodowymi.

Wszelkie cła, podatki, podatek VAT i wszelkie opłaty związane z usługami wysyłkowymi nie są pokrywane, a za te płatności odpowiedzialni są klienci. Ponadto skecrystalpluspolska nie ponosi odpowiedzialności za przesyłki zatrzymane lub zatrzymane przez władze ani za opłaty wymagane w przypadku opłat międzynarodowych.

 

W przypadku jakichkolwiek powodów, dla których paczka poniosła dodatkowe koszty wysyłki, np. odrzucenia przez organy celne, dostarczenia na błędny adres lub odesłania do nadawcy od klienta, dodatkowy koszt podlega odliczeniu od pierwotnej płatności.

 

Zdecydowanie zalecamy skontaktowanie się z lokalnymi władzami w celu uzyskania dalszych zasad i przepisów dotyczących papierosów elektronicznych i produktów do waporyzacji.

 

Zagubione i niedostarczone paczki

 

Zagubione lub niedostarczone paczki nie podlegają odpowiedzialności skecrystalpluspolska, a wszelkie problemy wynikające z nieodebranych przesyłek muszą zostać rozwiązane przez klienta, korzystając z usług zewnętrznego przewoźnika. skecrystalpluspolska dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać i rozwiązać takie sprawy, a wszelkie błędne problemy z wysyłką należy zgłosić w ciągu 48 godzin od ostatniej aktualizacji śledzenia.

 

skecrystalpluspolska nie ponosi odpowiedzialności za paczki oznaczone jako Dostarczone, gdy są wysyłane do zewnętrznych przewoźników. Wszelkie problemy powstałe w związku z przesyłkami oznaczonymi jako dostarczone muszą zostać rozwiązane przez klienta wraz z zewnętrzną firmą spedycyjną.

 

Należy pamiętać, że błędne i niekompletne dane adresowe wprowadzone przez użytkownika spowodują opóźnienia, zwroty i inne problemy, które będą miały wpływ na pomyślną wysyłkę zamówienia. skecrystalpluspolska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek koszty związane z błędnym i niepoprawnym podaniem adresu przez użytkownika.

 

W jaki sposób dostarczane są części zamienne?

 

Wszystkie przesyłki zastępcze i przesyłki gwarancyjne są wysyłane przy użyciu przesyłki standardowej.

SKE Amare Crystal One jednorazowy waporyzator jagodowe brzęczenie 62FJ53 SKE Vape Polska 19.95zł SKE Amare Crystal One jednorazowy waporyzator jagodowe brzęczenie 62FJ53 SKE Vape Polska SKE Amare Crystal One jednorazowy waporyzator kiwi, marakuja, gujawa 62FJ52 SKE Crystal Polska SKE Amare Crystal One jednorazowy waporyzator kiwi, marakuja, gujawa 62FJ52 SKE Crystal Polska 19.95zł
Paypal Visa Payments
OSTRZEŻENIE: Produkty sprzedawane naCopyright © 2024 Skecrystalpluspolska.może zawierać nikotynę, substancję chemiczną silnie uzależniającą. Produkty oferowane na stronie nie są przeznaczone do użytku przez osoby niepełnoletnie poniżej 18 roku życia, kobiety w ciąży lub karmiące piersią, osoby z chorobami układu krążenia, osoby z zaburzeniami drgawkowymi ani osoby, które ze względów medycznych powinny unikać używania wyrobów tytoniowych lub nikotynowych. Elektroniczne papierosy należy zawsze przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Nowy proces wysyłki i powiadomienia o śledzeniu

 

Jesteśmy dumni, że możemy szybko zrealizować Twoje zamówienie, a większość zamówień opuszcza naszą placówkę w czasie krótszym niż 24 godziny. W okresach dużego zapotrzebowania przetwarzanie może zająć do 72 godzin. Korzystamy z niezawodnej sieci wysyłkowej dla e-maili vape, aby zapewnić szybką dostawę Twoich paczek.

 

Przy kasie zostanie wyświetlona metoda wysyłki i szacowany czas dostawy, który może się różnić w zależności od Twojej lokalizacji i lokalnego usługodawcy. E-mail śledzący zostanie automatycznie wysłany do Ciebie po zakończeniu przetwarzania zamówienia w naszym zakładzie.

 

* Należy pamiętać, że wszystkie czasy przewozu są szacunkowe i nie obejmują weekendów ani świąt.

 

Jeśli znajdujesz się w środkowo-zachodniej lub wschodniej części Stanów Zjednoczonych, Twoje zamówienie może zostać poddane dwuetapowemu procesowi wysyłki.

 

Aby zoptymalizować oszczędności i zaoszczędzić na kosztach wysyłki, rozważ zakup zamówienia hurtowego.

 

PUDOpoint – opcja odbioru w lokalnej firmie

 

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z PUDOpoint, aby zaoferować wygodny i bezpieczny punkt odbioru w lokalnej firmie w Twojej okolicy!

 

Nasz zespół wyśle Twoją paczkę do lokalizacji PUDO wybranej przy kasie na podstawie wyszukiwania kodu pocztowego. Gdy zamówienie zostanie dostarczone do lokalizacji firmy, otrzymasz powiadomienie e-mailem o gotowości zamówienia do odbioru, zawierające adres, numer zamówienia i godziny otwarcia firmy.

 

Możesz odebrać paczki w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu, nie martwiąc się o przesyłki pozostawione pod Twoimi drzwiami podczas Twojej nieobecności!

 

Nowy zakres usług

 

Możesz zauważyć, że nie jesteśmy w stanie wysyłać przesyłek do niektórych naszych klientów, głównie ze względu na ograniczenia logistyczne lub brak usług przewoźnika regionalnego na niektórych obszarach kontynentalnych Stanów Zjednoczonych. Jednak nasza sieć wysyłkowa składająca się z ponad 20 lokalnych przewoźników regionalnych rozwija się co tydzień, więc zarejestruj się, aby otrzymać powiadomienie, gdy będziemy mogli ponownie wysłać do Ciebie!

 

Jeśli nie będziemy w stanie wysłać przesyłki do Twojego miejsca docelowego, przy kasie zostanie wyświetlone powiadomienie. Koniecznie sprawdź nasz moduł sprawdzania kodów pocztowych i zarejestruj się, aby otrzymywać powiadomienia. Ponadto skontaktuj się z nami później, ponieważ co tydzień dodajemy zakres usług.

 

Wymagana usługa podpisu osoby dorosłej

 

Zgodnie z jurysdykcją i prawem federalnym wszystkie zamówienia pocztowe dotyczące e-papierosów będą wymagały potwierdzenia podpisu osoby dorosłej (21+) przy dostawie w przypadku paczek zawierających produkty związane z e-papierosami. Aby otrzymać tę paczkę, odbiorca ma obowiązek okazać pracownikowi dostawy odpowiedni dokument tożsamości ze zdjęciem w celu potwierdzenia wieku.

 

Usługa podpisu osoby dorosłej wymaga dodatkowej opłaty w wysokości 7 USD, a stawki zostaną odzwierciedlone w procesie realizacji transakcji. Jeśli jest to dla Ciebie wygodniejsze, jesteśmy w stanie wysłać Twój sprzęt do waporyzacji na adres firmy. Nie możemy wysyłać do skrytek pocztowych.

 

Terminy wysyłki i obsługi

 

Przetworzenie wszystkich zamówień może zająć od 24 do 72 godzin roboczych, zanim zostaną wysłane. Po upływie okresu przetwarzania do klienta zostanie automatycznie wysłana wiadomość e-mail ze śledzeniem w celu potwierdzenia, że paczka jest na ostatnim etapie realizacji. Sposób wysyłki i szacowany czas dostawy zostaną podane przy kasie, w zależności od Twojej lokalizacji.

 

Przesyłki międzynarodowe — brak dostępnych szacunków, śledzenie pokaże ruch z naszej placówki, a następnie po dotarciu do Twojego kraju (jeśli nie otrzymałeś żadnych aktualizacji, skontaktuj się z lokalną agencją celną).

 

Uwaga: w pracowitym okresie świątecznym lub wzmożonej sprzedaży przetwarzanie może zająć do 5 dni roboczych. Nasz zespół codziennie ciężko pracuje, aby zapewnić klientom otrzymanie przesyłek tak szybko, jak to możliwe, dlatego jesteśmy bardzo wdzięczni za Twoją cierpliwość.

 

Zamówienia realizujemy od 8:00 PST do 16:00 PST od poniedziałku do piątku. Przewoźnicy nie realizują zamówień w weekendy i Wakacje.

 

Zwrot do nadawcy

 

Wszelkie usługi związane z ponowną wysyłką zależą wyłącznie skecrystalpluspolska uznania.

 

Jeśli paczka zostanie do nas zwrócona z powodu niedoręczalnego adresu, np. nieprawidłowego lub niekompletnego adresu, nie jesteśmy zobowiązani do zwrotu pieniędzy ani wysłania towaru zastępczego na nasz koszt. Jeśli towary zostaną zwrócone do nas z powrotem do naszej placówki, zaoferowany zostanie zwrot pieniędzy pomniejszony o koszty pocztowe.

 

Jeśli paczka zostanie zwrócona do nadawcy, ponieważ przewoźnik nie mógł zebrać podpisu osoby dorosłej i dowodu tożsamości, skecrystalpluspolska zastrzega sobie prawo do potrącenia opłaty za uzupełnienie zapasów w wysokości 15 USD ze zwrotu zamówienia. Ponadto skecrystalpluspolska zastrzega sobie prawo do ponownej wysyłki zamówienia zastępczego dopiero po zwróceniu nam i przetworzeniu oryginalnego opakowania, przy czym nie jesteśmy zobowiązani do ponownego wysłania zamówienia na nasz koszt.

 

Przepisy stanowe

 

Zamówienia zawierające produkty zabronione zostaną usunięte i anulowane z zamówienia, pod warunkiem anulowania całego zamówienia i zwrotu pieniędzy, a pozostała część paczki zostanie przetworzona normalnie.

 

Cała sprzedaż Vape została ograniczona do następujących lokalizacji i może rozszerzyć się na inne obszary niewymienione tutaj:

 

Stany – Arkansas, Maine, Oregon, Utah i Vermont

Miasta - San Francisco, Anchorage

 

Sprzedaż aromatyzowanych e-liquidów jest ograniczona do następujących lokalizacji i może obejmować inne obszary niewymienione tutaj:

 

Stany - Nowy Jork, New Jersey, Massachusetts, Rhode Island

Miasta - Chicago, Waszyngton

 

Należy pamiętać, że podana lista ograniczeń nie jest wyczerpująca. Ograniczenia mogą się różnić w zależności od stanu i mogą obejmować różne kategorie produktów w ramach każdej jurysdykcji na terenie całego kraju. Ponadto wykorzystanie kuponów może być ograniczone ze względu na ograniczenia obowiązujące w danej jurysdykcji.

 

Zamówienia międzynarodowe

 

Jeśli Twojego kraju/stanu nie ma na liście podczas procesu realizacji transakcji, w tej chwili nie możemy przyjąć płatności z Twojego kraju ani dokonać wysyłki do Twojego kraju.

 

Wszystkie sprzedane produkty są wymienione nie zostaną automatycznie przeliczone na Twoją lokalną walutę. skecrystalpluspolska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek opłaty za przeliczenie związane z zamówieniami międzynarodowymi.

Wszelkie cła, podatki, podatek VAT i wszelkie opłaty związane z usługami wysyłkowymi nie są pokrywane, a za te płatności odpowiedzialni są klienci. Ponadto skecrystalpluspolska nie ponosi odpowiedzialności za przesyłki zatrzymane lub zatrzymane przez władze ani za opłaty wymagane w przypadku opłat międzynarodowych.

 

W przypadku jakichkolwiek powodów, dla których paczka poniosła dodatkowe koszty wysyłki, np. odrzucenia przez organy celne, dostarczenia na błędny adres lub odesłania do nadawcy od klienta, dodatkowy koszt podlega odliczeniu od pierwotnej płatności.

 

Zdecydowanie zalecamy skontaktowanie się z lokalnymi władzami w celu uzyskania dalszych zasad i przepisów dotyczących papierosów elektronicznych i produktów do waporyzacji.

 

Zagubione i niedostarczone paczki

 

Zagubione lub niedostarczone paczki nie podlegają odpowiedzialności skecrystalpluspolska, a wszelkie problemy wynikające z nieodebranych przesyłek muszą zostać rozwiązane przez klienta, korzystając z usług zewnętrznego przewoźnika. skecrystalpluspolska dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać i rozwiązać takie sprawy, a wszelkie błędne problemy z wysyłką należy zgłosić w ciągu 48 godzin od ostatniej aktualizacji śledzenia.

 

skecrystalpluspolska nie ponosi odpowiedzialności za paczki oznaczone jako Dostarczone, gdy są wysyłane do zewnętrznych przewoźników. Wszelkie problemy powstałe w związku z przesyłkami oznaczonymi jako dostarczone muszą zostać rozwiązane przez klienta wraz z zewnętrzną firmą spedycyjną.

 

Należy pamiętać, że błędne i niekompletne dane adresowe wprowadzone przez użytkownika spowodują opóźnienia, zwroty i inne problemy, które będą miały wpływ na pomyślną wysyłkę zamówienia. skecrystalpluspolska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek koszty związane z błędnym i niepoprawnym podaniem adresu przez użytkownika.

 

W jaki sposób dostarczane są części zamienne?

 

Wszystkie przesyłki zastępcze i przesyłki gwarancyjne są wysyłane przy użyciu przesyłki standardowej.

Product Inquiry Popup